Placówki pod opieką

Przedszkola nr: 14, 35, 64, 66, 78, 83, 87

Przedszkola niepubliczne:

z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. B. Lament „Promyczki”,

Sióstr Nazaretanek,

„Akademia Wesołych Przedszkolaków”,

„Pszczółka”,

„Haguś”,

„Z Uśmiechem”

Oddziały Przedszkolne w Szkołach Podstawowych nr: 1, 40, 47 

psycholog – mgr EWA  SZPUNAR

pedagog – mgr JOANNA  MURAT

Przedszkola nr: 3, 7, 9, 22, 32, 42, 84

Przedszkola niepubliczne:

„Kubuś i Tygrysek”,

„Skrzacik”,

„Akademia Przedszkolaczka 2”,

„Żaczek”,

„Jaś i Małgosia”,

„Jeżyk”,

„Kraina Pomocnych Dłoni”

Oddziały Przedszkolne w Szkołach Podstawowych nr: 30, 32, 33

psycholog – mgr AGNIESZKA  KAŁUŻA

pedagog – mgr JOANNA  MURAT

Szkoły Podstawowe: Nr 2, 40, 52

Społeczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena

Społeczne Gimnazjum im. H. Ch. Andersena

Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. H. Ch. Andersena

psycholog – mgr ANNA  SOŁODUSZKIEWICZ

pedagog – mgr AGNIESZKA  WERNER

psycholog – mgr DMITRIJ  LAPUNOV (SP 40)

Szkoły Podstawowe: Nr 31, 32

Szkoła Podstawowa Nr 47 z oddziałami gimnazjalnymi

Szkoła Policealna Pracowników Służb Społecznych

psycholog – mgr MARZANNA ROGOWSKA-DYRDA

pedagog – mgr SYLWIA  KOBUS

Szkoła Podstawowa Nr 30 z oddziałami gimnazjalnymi

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (SP Nr 11 i XVIII LO)

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia

psycholog – mgr MAGDALENA  WÓJTOWICZ

pedagog – mgr AGNIESZKA  REJA

psycholog – mgr DMITRIJ  LAPUNOV (SP 30)

Szkoły Podstawowe Nr 1, 33 z oddziałami gimnazjalnymi

Prywatna S P z oddziałami gimnazjalnymi im. J. Czapskiego

Prywatne L O im. J. Czapskiego

Zespół Szkół Katolickich „Collegium Gostynianum”

Pogotowie Opiekuńcze

Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze

Rodzinka I – VI

psycholog – mgr GRAŻYNA  NOWOSAD

pedagog – mgr GRAŻYNA  TURYŁO

Szkoła Podstawowa Nr 15 z oddziałami gimnajzalnymi

VI Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Ekonomicznych

Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych

Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2

psycholog – mgr KAROLINA  DZWONNIK

pedagog – mgr JOANNA  WOŁOS

VIII Liceum Ogólnokształcące

Zespół Szkół Energetycznych

Zespół Szkół Budowlanych

Zespół Szkół Plastycznych

psycholog – mgr BEATA  HAJKOWSKA

pedagog – mgr GRAŻYNA  TURYŁO

pedagog – mgr JOANNA WOŁOS

Wszystkie placówki – zajęcia korekcyjno-kompensacyjne pedagog – mgr  MARIA  PIJAS
OPIEKA  LOGOPEDYCZA 
Przedszkola: Nr 3, 14, 32, 42, 64, 87,

Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. B. Lament, Sióstr Nazaretanek, „Żaczek”, „Kubuś i Tygrysek”, „Jaś i Małgosia”, Be Happy, „Kraina Pomocnych Dłoni”

Szkoła Podstawowa Nr 2, 11, 32

Społeczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena

logopeda – mgr  JANINA  GUT
Przedszkola: Nr 22, 35, 83, 84,

„Kangurek”, „Skrzacik”, „Akademia Przedszkolaka”, „Akademia Przedszkolaczka 2”

Szkoła Podstawowa Nr 40, 47, 52

logopeda – mgr ELEONORA GŁUCHOWSKA
Przedszkola: Nr 7, 9, 66, 78,

„Akademia Wesołych Przedszkolaków”, „Jeżyk”, „Pszczółka”, „Haguś”, „Z Uśmiechem”

Szkoła Podstawowa Nr 15, 30, 31, 33

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II Stopnia

Pogotowie Opiekuńcze

logopeda – mgr ANNA  KOSTECKA